4 liga podkarpacka. Strzelanie zaczął Sokół Kamień, ale potem istniała już tylko SPEC Stal Łańcut

Michał Czajka
Stal (na niebiesko) pewnie pokonała Sokoła
Stal (na niebiesko) pewnie pokonała Sokoła Tomasz Sowa
Sokół Kamień jest niżej notowanym zespołem od SPEC Stali Łańcut, ale taki pogrom, do którego doszło w środowe popołudnie w Łańcucie jest jednak pewnego rodzaju niespodzianką.

Piłkarze z Łańcuta podobnie jak w meczu z Cosmosem pozwolili sobie najpierw strzelić gola - już po kwadransie sposób na defensywę Stali znalazł Stępniowski. Jednak na wyrównanie nie kazali swoim kibicom zbyt długo czekać - do siatki gości trafił Majda. W pierwszej odsłonie więcej goli jednak nie padło. W przerwie trener Stali Krzysztof Korab dokonał dwóch zmian i drugie 45 minut jego podopieczni zaczęli z nową energią. Szybko na prowadzenie wyprowadził ich Wojciech Reiman, a potem poszło już z górki i Polit wyciągał piłkę z siatki jeszcze trzykrotnie.

- Pierwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu. Graliśmy dobry mecz i mogliśmy nawet prowadzić. Niestety w drugiej połowie Stal Łańcut była lepszym zespołem, a koncert gry dał najlepszy na boisku Wojciech Reiman. Nie załamujemy się, jesteśmy spokojni po tej porażce, bo znany swoją wartość i gramy w kolejnym meczu o zwycięstwo

- podsumował mecz trener Sokoła Łukasz Chmura.

SPEC Stal Łańcut - Sokół Kamień 5:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Stępniewski 15, 1:1 Majda 18, 2:1 Reiman 48, 3:1 Reiman 58, 4:1 Wójcik 72, 5:1 Wójcik 88.

Stal: Szpindor - Paczocha (46 Mach(72 Buć)), Cwynar, Reiman, Majda (75 Płocica), Tarała (46 Wójcik), Róg, Więcej, Sowa, Kardyś, Makowski. Trener Krzysztof Korab.

Sokół: Polit - Pikuła (86 Gdowik), Zbyradowski, Piekut ż, Majka (76 Synoś) - Stępniowski (85 Gnatek), Podstawek (64 Rurak), Jędryas - Wydra, Piechniak, Marut (70 Dec). Trener Łukasz Chmura.