Darmowe pożyczki online – co warto o nich wiedzieć?

Materiał informacyjny ViaSms.pl
Udostępnij:
Trafił ci się niespodziewany wydatek, pilny zakup, a chwilowo nie masz gotówki? Szybka pożyczka przez internet to często świetna alternatywa dla pożyczek oferowanych przez banki. Sprawdź, na czym polega propozycja darmowej pożyczki online.

Nawet jeśli mamy domowy budżet pod kontrolą i rozsądnie wydajemy pieniądze, zawsze może zdarzyć się sytuacja, w której będziemy pilnie potrzebować gotówki, której akurat nie mamy pod ręką. Co zrobić w takiej sytuacji?

Darmowa pożyczka online – na czym polega?
Szybkie pożyczki bez jakichkolwiek kosztów w postaci odsetek, oprocentowania czy prowizji zapewnia renomowana instytucja pozabankowa ViaSms.pl. Propozycja darmowej pożyczki adresowana jest do nowych klientów. Możesz pożyczyć maksymalnie 1500 zł na okres do 30 dni – jeśli zmieścisz się w tym terminie, oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś, bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Taka pożyczka to świetny sposób na błyskawiczny zastrzyk dodatkowej gotówki, przykładowo kiedy czekasz na wynagrodzenie od pracodawcy, a znalazłeś się w nagłej potrzebie i pilnie potrzebujesz środków finansowych.

Kiedy możesz się spodziewać przelewu darmowej pożyczki online? Czas, jaki potrzebujesz na wypełnienie formalności, to zaledwie kilka minut, a pieniądze mogą znaleźć się na twoim koncie niezwłocznie po pozytywnym rozpatrzeniu twojego wniosku nawet w ciągu 15 minut!

Dlaczego warto sięgnąć po szybką pożyczkę?
Jeśli pilnie potrzebujemy pieniędzy, poza pożyczkami dostępnymi przez internet mamy do wyboru kredyt gotówkowy w banku lub kartę kredytową. Niestety, w tych dwóch przypadkach musimy liczyć się z dłuższym czasem oczekiwania na pieniądze. Proces przyznawania kredytu czy karty jest czasochłonny i wiąże się z większą ilością formalności. Bank bardzo dokładnie sprawdza twoją zdolność kredytową. Aby otrzymać pożyczkę, zwykle musimy przedstawić w banku wniosek kredytowy, umowę przedwstępną i zaświadczenie o zatrudnieniu lub wyciągi z konta z kilku poprzednich miesięcy, by udowodnić, że uzyskujemy regularny dochód.
Na decyzję banku związaną z tym, czy zostanie ci przyznana pożyczka gotówka ma wpływ wiele czynników, m.in. wysokość osiąganych dochodów, staż pracy, zobowiązania finansowe (np. kredyty), a nawet wiek i wykształcenie. Analiza wszystkich czynników zajmie bankowi dłuższy czas i nie masz pewności, czy otrzymasz pożyczkę na korzystnych warunkach.

Alternatywą jest wybór szybkiej pożyczki online. Co jest do tego potrzebne? Wystarczy, że w formularzu na stronie internetowej podasz swoje imię i nazwisko, serię i numer dowodu osobistego, numer PESEL, adres e-mail i numer telefonu. Następnie wykonujesz przelew na symboliczną kwotę w celu weryfikacji danych. Decyzja o przyznaniu pożyczki może zapaść nawet w ciągu 15 minut. Jeśli korzystasz z oferty ViaSms.pl po raz pierwszy, zaoszczędzisz na opłatach związanych z udzieloną pożyczki i odsetkach – oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Pożyczka pozabankowa za darmo to szansa na otrzymanie nieoprocentowanej gotówki na dowolny cel.

Dlaczego pierwsza pożyczka jest darmowa?
Niepokoisz się, że za ofertą darmowej pierwszej pożyczki mogą kryć się dodatkowe opłaty albo inne zobowiązania? Niepotrzebnie. Instytucja pożyczkowa rzeczywiście nie zarabia udzielając pożyczki za darmo, ale pozyskuje w ten sposób nowych klientów i poszerza bazę obsługiwanych przez siebie pożyczkobiorców. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zadowolony klient powróci, gdy znowu będzie potrzebował szybkiej gotówki. Darmowa pożyczka to również świetna okazja do wyróżnienia się wśród konkurencji, która w tej branży internetowych pożyczek jest bardzo duża. W ten sposób dla obu stron transakcji - instytucji pożyczkowej oraz klientów korzystających z jej propozycji chwilówki za 0 złotych - jest to niezwykle korzystne rozwiązanie.

Pamiętajmy oczywiście, że oferowane w przypadku pierwszej pożyczki 0% warunki, obowiązują jedynie wtedy, kiedy spłacimy zobowiązanie w wyznaczonym terminie – w tym przypadku jest to aż 30 dni.

Kolejna szybka pożyczka online – jakie warunki?
Każda kolejna pożyczka przez internet nie jest już darmowa, nie musisz jednak martwić się, że opłaty okażą się wyższe, niż się spodziewałeś. Całkowity koszt pożyczki możesz sprawdzić w kilka chwil dzięki intuicyjnym suwakom dostępnym na stronie instytucji pożyczkowej. Jeśli terminowo spłacasz zobowiązania, kwota następnej pożyczki może być większa – aż do 4000 zł. Decyzję o przyznaniu pożyczki online możesz otrzymać nawet kilka minut po złożeniu wniosku. Jeśli w danym momencie nie możesz otrzymać pożyczki na określoną kwotę, zostanie ci zaproponowana niższa kwota. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat szybkich pożyczek udzielanych za darmo możesz zapoznać z artykułem Darmowa pożyczka online – co powinieneś o niej wiedzieć?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Strefa Biznesu