Wartość rynku e-commerce w Polsce szacuje się na 36-40 miliardów złotych. Według ostatniego raportu „E-commerce w Polsce 2017. Gemius dla e-Commerce Polska” już 54% polskich internautów robi zakupy online. Z platform e-handlu coraz chętniej korzystają także przedsiębiorcy. Co jest dla nich szczególnie istotne?

Za co polscy przedsiębiorcy pokochali e-commerce?

Z roku na rok wzrasta zaufanie do e-handlu. Z platform e-commerce coraz chętniej korzystają już nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale także firmy z sektora MŚP. To z myślą o nich Bakalland – lider na rynku bakalii – stworzył innowacyjną platformę zakupową, ebakalland.pl. Przedstawiciele marki podkreślają, że największymi zaletami e-sklepu są szybka rejestracja, bogaty asortyment oraz natychmiastowa realizacja zamówienia. Produkty w e-sklepie zostały przyporządkowane do siedmiu segmentów klientów z branży: HoReCa, Event, Biuro, Edukacja, Sport i zdrowie, Vending oraz Sklepy detaliczne.

Przedsiębiorcy korzystający z platform e-commerce podkreślają, że zakupy w sieci pozwalają na większą elastyczność. Doceniają możliwość złożenia zamówienie w najdogodniejszym dla siebie momencie, dostęp do bogatej ofert produktowej, atrakcyjne ceny oraz szybką dostawę pod wskazany adres.

Moda na ekoprodukty – także w e-commerce

Od kilku lat w Polsce można zaobserwować dynamiczny wzrost sprzedaży produktów spod znaku eko. Według raportu „Żywność ekologiczna w Polsce 2017” przygotowanego przez IMAS International Sp. z o.o. wartość rynku żywności ekologicznej w naszym kraju wynosi 0,2 miliarda euro. Choć to wciąż zaledwie 0,3% wartości całego rynku spożywczego, specjaliści przekonują, że zainteresowanie ekoproduktami będzie systematycznie wzrastać. Bakalland odpowiedział także na te potrzeby klientów. W ofercie marki pojawiły się certyfikowane bakalie BIO, które również są dostępne za pośrednictwem internetowej platformy zakupowej.

Jak złożyć zamówienie poprzez internetową platformę sprzedaży bakalii?

Wypełnij krótki formularz rejestracyjny i poczekaj na potwierdzenie utworzenia konta. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do cen produktów oraz informację o ich dostępności w magazynie. W zakładce Mój Panel znajdziesz swoje ostatnie zamówienia oraz e-faktury.

Więcej znajdziesz na stronie https://ebakalland.pl/