Drukarka OKI C650 – jak we własnym zakresie przygotować i wydrukować materiały od cenówek po banery, aby sprzedawać efektywniej

Akcja specjalna Nowoczesna Firma
Skuteczna i atrakcyjna wizualnie komunikacja ma kluczowe znaczenie dla każdego sprzedawcy detalicznego, dlatego być może warto zainwestować w drukarkę, która poradzi sobie z każdym zadaniem.

W handlu detalicznym przestrzeń sklepowa jest niezwykle ważna. Żeby wykorzystać ją w jak najbardziej efektywny sposób, potrzebne są narzędzia, które umożliwią budowę i produkcję skutecznej komunikacji z klientem. W sposobie wykorzystania powierzchni, sprzedawcy detaliczni muszą wziąć pod uwagę wiele czynników. Chodzi nie tylko o plany pięter, rozmieszczenie produktów, przepływ ruchu, ale także rozmieszczenie kas, punktów odbioru towarów, przymierzalni, zaplecza czy magazynu. Każda przestrzeń jest na wagę złota, dlatego odpowiednie rozplanowanie, oznakowanie i komunikacja w tej przestrzeni ma tak wielkie znaczenie. Dodatkowo rosnąca ilość technologii zwiększających wygodę klienta w branży detalicznej również zajmuje coraz więcej miejsca w sklepach. Dotyczy to min. inteligentnych kiosków i kas samoobsługowych. Przyciąganie klientów do sklepów i pozyskiwanie ich lojalności ma w tej chwili kluczowe znaczenie dla przetrwania stacjonarnych sklepów detalicznych. Sklepy mogą jednak dostosować się do tego i innych nieoczekiwanych wyzwań bez konieczności dokonywania dużych inwestycji w drogie technologie, które zajmują cenną powierzchnię.

Jedną z największych przeszkód we wdrożeniu nowych rozwiązań w sklepach jest zatem ograniczona przestrzeń, która jest na wagę złota. Czasem nawet znalezienie miejsca na drukarkę, która może drukować dokumenty, cenówki, ulotki, plakaty, banery i inne materiały promocyjne o profesjonalnej jakości, może być trudne. Zwykle takie urządzenia wielofunkcyjne zajmują zbyt dużo miejsca. Na szczęście są także dostępne kompaktowe rozwiązania w postaci drukarki OKI C650, która jest nieduża, ale oferuje niezliczone możliwości skierowane właśnie dla handlu detalicznego. Mając odpowiednią drukarkę, sprzedawcy mogą drukować potrzebne materiały w profesjonalnej jakości na różnych nośnikach. Istotne jest także to, że nie muszą polegać na zewnętrznych dostawcach, żeby zamówić duże ilości z długim czasem realizacji, które potrzebują miejsca do przechowywania. OKI C650 to najmniejsza na rynku kolorowa drukarka A4, która zmieści się wszędzie, nawet w najmniejszych lokalach. Jej konstrukcja została dokładnie przemyślana, ponieważ dostęp do niej mamy od przodu, zatem drukarka może stać w miejscu, gdzie po bokach i od góry pozostaje mało wolnej przestrzeni. Nowa generacja kompaktowych drukarek OKI o wysokiej wydajności zapewnia sprzedawcom detalicznym szybkość i elastyczność niezbędną do sprostania nowym wyzwaniom i zmieniającym się wymaganiom, umożliwiając profesjonalne drukowanie materiałów w sklepie.

Drukarka OKI C650 ma możliwość drukowania wszystkich materiałów i dokumentów do sklepu na miejscu. Zaoszczędza nam to czas, który poświęcilibyśmy na zlecenia zewnętrzne, zapewnia elastyczność, gdyż możemy drukować w każdej chwili reagując na zmiany rynkowe i na działania konkurencji. Elastyczność nośników do druku jest bardzo duża, co pozwala na drukowanie we własnym zakresie praktycznie wszystkiego, co jest potrzebne w handlu detalicznym od cenówek, przez plakaty i naklejki aż po banery. OKI 650 umożliwia dodatkowo drukowanie na materiałach o powierzchniach metalicznych, strukturalnych i błyszczących. Dzięki temu możemy personalizować produkty, takie jak: naklejki na pojedyncze przedmioty, opakowania zbiorcze, na torebki z herbatą lub kawą, oraz wiele innych.

W OKI C650 zastosowano pionierską cyfrową technologię LED, która zapewnia szybkie drukowanie atrakcyjnych i oryginalnych oznaczeń sklepowych przyciągających wzrok klienta. To kompaktowe urządzenie może drukować na szerokiej gamie nośników o różnych wymiarach, typach, formatach i wykończeniach, o gramaturze od 60 g/m2 do 256 g/m2 i rozmiarze od formatu B8 do 1,32 m długości. Dzięki drukarkom nowej generacji OKI, sprzedawcy mogą we własnym zakresie, w każdej chwili i ilości drukować wszystkie najważniejsze materiały potrzebne do funkcjonowania sklepu od materiałów dla punktów sprzedaży, przez banery stojące i wiszące, cenówki oraz oznaczenia promocji w sklepie po naklejki na podłogi i okna, a także mogą drukować niestandardowe naklejki, etykiety oraz opakowania. Mając do dyspozycji tak uniwersalną drukarkę, sprzedawcy mogą skutecznie stawić czoła najbardziej wymagającej konkurencji.

Konserwacja drukarki OKI C650 jest prosta i nie wymaga specjalistycznego serwisu. Została zaprojektowana w taki sposób, aby każdy użytkownik mógł poradzić sobie z nią zarówno przy prostszych czynnościach, takich jak wymiana tonerów, jak też przy trudniejszych wymagających uzyskania dostępu do środka. Dzięki temu samodzielna obsługa nie stanowi żadnego problemu. C650 jest wyposażona w wysokiej jakości wytrzymałe komponenty, które w większości drukarek są wykonane z plastiku, co sprawia, że jest praktycznie bezawaryjna, trwała i niezawodna.

Wdrożenie rozwiązania do druku na miejscu, które mogłoby być bez trudu obsługiwane przez personel sklepu, pomogłoby sprzedawcom szybciej reagować na zmiany w tendencjach na rynku i wymaganiach klientów. Drukowanie materiałów w sklepie mogłoby również pomóc ograniczyć im wydatki zewnętrzne i zwiększyć zwrot z inwestycji, a oba te czynniki są bardzo ważne dla każdego przedsiębiorcy. Drukarka OKI C650 jest nie tylko kompaktowa i wszechstronna, ale także przyjazna dla środowiska. Zawiera mniej plastiku w konstrukcji, mieści się w mniejszym opakowaniu, korzysta z ulepszonej konstrukcji tonera, co pomaga zmniejszyć obciążenie dla środowiska. Zapewnia oszczędność do 35% w stosunku do porównywalnych drukarek.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na strefabiznesu.pl Strefa Biznesu
Dodaj ogłoszenie