Dyskusja o kształcie świata. Co czeka nas na Krynica Forum?

Materiał informacyjny KRYNICA FORUM SP. Z O.O.
Udostępnij:
Dynamiczne zmiany na arenie międzynarodowej i nowe wyzwania związane z trwającą agresją rosyjską na niepodległą Ukrainę zawładnęły przestrzenią publiczną. Nie jest to zaskakujące. Rewolucja, którą spowodowała pandemia COVID19, widmo zapaści gospodarczej, a teraz wojna tocząca się za naszą wschodnią granicą, to istotne elementy, które definiują naszą rzeczywistość na nowo.

Dlatego tym bardziej potrzebujemy platformy dialogu i współpracy. Dogodnych warunków do nieskrępowanej wymiany myśli, merytorycznego sporu, dyskusji na najważniejsze tematy społeczno-gospodarcze. Taką możliwość daje Krynica Forum. Konferencja, która już w październiku odbędzie się w Małopolsce. Miejscu łączącym biznes, politykę i naukę. W Krynicy-Zdroju.

Krynica Forum to innowacyjne wydarzenie mające określać kierunki rozwoju politycznego, społecznego i gospodarczego Polski i Europy w erze geopolitycznych zawirowań. Dowodem na to jest hasło tegorocznej edycji - „Wzrost i Odbudowa”. Biorąc pod uwagę aktualną sytuację jasnym jest, że z jednej strony musimy pamiętać wciąż o motorach, które będą napędzać gospodarkę i zapewniać jej rozwój, a z drugiej szukać narzędzi do wsparcia powojennej odbudowy Ukrainy. Ale to tylko część zagadnień, o których będziemy dyskutować już w październiku.

Agenda Krynica Forum 2022 łączy kwestie związane z nowym spojrzeniem na bezpieczeństwo międzynarodowe, post-pandemiczną odbudową ekonomiczną, cyfrową transformacją społeczeństwa i nowymi technologiami, a także przyszłością zdrowia, kryzysem klimatycznym i nowymi źródłami energii oraz innymi tematami, które będą kształtować dynamicznie zmieniający się wokół nas świat. W Krynicy-Zdroju spotkamy polityków najwyższego szczebla, wybitnych intelektualistów i akademików, technologicznych wizjonerów, doświadczonych menadżerów i wpływowych publicystów, którzy razem zastanawiać się będą nad perspektywami wspólnego, lepszego jutra. Podczas trzech dni spotkań, debat i dyskusji poruszone zostaną najbardziej aktualne problemy oraz szanse jakie kreuje przed nami rzeczywistość, będziemy rozmawiać także o wyzwaniach i możliwościach, jakie niesie ze sobą przyszłość.

A to wszystko w Małopolsce! Regionie gościnnym i perspektywicznym, który przybywającym na konferencję ma wiele do zaoferowania. Małopolska – to dziś jeden z najprężniej rozwijających się gospodarczo regionów, kluczowy w tworzeniu PKB Polski. Duża atrakcyjność inwestycyjna oraz położenie na skrzyżowaniu międzynarodowych szlaków logistycznych budzi zainteresowanie zagranicznych inwestorów.

W programie Krynica Forum znajdą się m.in. prezentacje, rozmowy, panele dyskusyjne i warsztaty. Dyskusje będą się odbywały w ramach 5 ścieżek tematycznych: bezpieczeństwo i geopolityka, gospodarka zmiany, energia i klimat, społeczeństwo przyszłości oraz trendy zdrowia. Na Krynica Forum po prostu trzeba być!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Dyskusja o kształcie świata. Co czeka nas na Krynica Forum? - Portal i.pl

Więcej informacji na stronie głównej Strefa Biznesu
Dodaj ogłoszenie