Klub Inwestorek Indywidulnych promuje polskie startupy

Materiał informacyjny Klubu Inwestorek Indywidualnych
Udostępnij:
Klub Inwestorek Indywidualnych rozpoczął cykl prezentacji polskich młodych innowacyjnych firm, przede wszystkich zakładanych i zarządzanych przez kobiety. Pierwsze w tym cyklu webinarium wzbudziło bardzo duże zainteresowanie. Wzięło w nim udział ponad 500 uczestniczek i uczestników. Dzięki skutecznym działaniom komunikacyjnym KII pomaga promować i rozwijać projekty inwestycyjne.

Stwarzanie okazji do informowania o własnej działalności i planach rozwojowych daje szanse nie tylko na zdobywanie finansowania, ale także kontaktów biznesowych, klientów, czy wsparcia merytorycznego. Z kolei uczestnicy prezentacji mają okazję zapoznać się z ciekawymi przedsięwzięciami i poznać przedsiębiorcze kobiety, dowiedzieć się w jaki sposób działają, jak dochodzą do sukcesu. Tego typu działania wpisują się w misję Klubu Inwestorek Indywidualnych, promujących aktywność kobiet zarówno w biznesie, jak i w inwestowaniu oraz zdobywaniu niezależności finansowej. W trakcie ostatniego webinarium mieliśmy okazję zapoznać się z działalnością Oasis Diagnostics, firmy z obszaru med–tech, założonej i zarządzanej przez Katarzynę Borycką, posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży medycznej, ale także wynalazczyni, naukowca i osoby potrafiącej swoje doświadczenia zaimplementować w działalności biznesowej. Firma opracowała i opatentowała urządzenie ONIRY, służące do diagnozowania urazów okołoporodowych. Duża część prezentacji poświęcona była nie tylko zagadnieniom związanym z samym urządzeniem, ale przede wszystkim temu, jak zakłada się tego typu innowacyjne firmy oraz w jaki sposób zdobywa się finansowanie niezbędne do realizacji kolejnych etapów opracowywania przedsięwzięcia oraz rozwoju firmy.

Uczestnicy mieli więc okazję na bardzo konkretnym i praktycznym przykładzie zapoznać się z tego typu zagadnieniami, zdobyć wiedzę i motywację do rozwijania własnej przedsiębiorczości, a to jest głównym celem Klubu Inwestorek Indywidualnych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tak dużej frekwencji na naszym webinarium, świadczącej o słuszności wybranego przez KII kierunku rozwoju działalności.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Klub Inwestorek Indywidulnych promuje polskie startupy - Portal i.pl

Więcej informacji na stronie głównej Strefa Biznesu
Dodaj ogłoszenie