Krynica Forum ‘22 – Wzrost i Odbudowa. Wyjątkowe możliwości dla biznesu.

Materiał informacyjny KRYNICA FORUM
Jedno z najpiękniejszych miejsc w regionie – Krynica-Zdrój, zwana często perłą Małopolski już tej jesieni stanie są agendą spotkań, debat i merytorycznych sporów polityków najwyższego szczebla, wybitnych intelektualistów i akademików, technologicznych wizjonerów, doświadczonych przedstawicieli świata biznesu i wpływowych publicystów. Czego możemy się spodziewać 19-21 października podczas Krynica Forum?

Agenda wydarzenia łączy kwestie związane z nowym spojrzeniem na bezpieczeństwo międzynarodowe, szczególnie w kontekście agresji Rosji na niepodległą Ukrainę, post-pandemiczną odbudową ekonomiczną, cyfrową transformacją społeczeństwa i nowymi technologiami, a także przyszłością zdrowia, kryzysem klimatycznym i nowymi źródłami energii oraz innymi tematami, które będą kształtować dynamicznie zmieniający się wokół nas świat. Wszystkie te aspekty będą miały ogromny wpływ na przyszłość polskiej gospodarki i będą decydowały o kluczowych dla sektora biznesowego wyzwaniach, przed którymi stają zarówno największe spółki jak i MŚP.

Wielkie inwestycje infrastrukturalne, dynamiczny rozwój na miarę azjatyckich tygrysów gospodarczych, cyfryzacja sektora finansowego i płynące z niej możliwości, powojenna odbudowa Ukrainy i włączenie w ten proces polskich firm, rozwój niskoemisyjnego transportu przyszłości oraz transformacja energetyczna państwa to tylko niektóre z szans, których biznes nie może zlekceważyć. Wraz z nimi pojawiają się również zagrożenia – globalna recesja, przerwanie łańcuchów dostaw, widmo rosyjskiej agresji na kolejne niepodległe państwa, zbyt duże uzależnienie Europy od dostaw rosyjskiego gazu czy paliw kopalnych sprawiają, że wiele firm niepokoi się o swoją przyszłość w niespokojnych czasach. Jakie są prognozy i co faktycznie może się przełożyć na wzrost gospodarczy w obliczu obserwowanej globalnej recesji? Między innymi o tym dyskutować będą goście Krynica Forum w ramach ścieżek Gospodarka Zmiany oraz Energia i Klimat. Równie ciekawe tematy czekają na uczestników w ramach ścieżek Bezpieczeństwo i Geopolityka, Społeczeństwo Przyszłości i Trendy Zdrowia.

Podczas trzech dni wydarzenia na sześciu scenach wystąpi ponad 200 prelegentów, a wśród nich: Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk, Doradca Prezydenta RP Andrzej Zybertowicz, ambasador RP przy NATO Tomasz Szatkowski, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny PKN ORLEN Daniel Obajtek, Prezes PGE Wojciech Dąbrowski, Marszałkowie Województw Małopolskiego Witold Kozłowski, Podkarpackiego Władysław Ortyl, Lubelskiego Jarosław Stawiarski, geopolityk i założyciel think tanku Strategy&Future Jacek Bartosiak, prawnik, analityk i publicysta Krzysztof Wojczal, Profesor Øystein Tunsjø, Wiceprezes Zarządu ds. Rozwoju w PGNiG SA Arkadiusz Sekściński, politolog Andrew A. Michta, założycielka infuture.institute Natalia Hatalska, prezeska Fundacji Panoptykon Katarzyna Szymielewicz, dziennikarze i publicyści Rafał Ziemkiewicz, Igor Janke i Marcin Makowski, pisarz, autor fantastyki Jacek Dukaj, oraz profesor UJ Krzysztof Pyrć i były minister zdrowia i obecny Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł.

Dyskusje i debaty prowadzone w ramach ponad 100 formatów wydarzenia to nie jedyny powód, aby przyjechać 19-21 października do Krynicy-Zdroju. Konferencja Krynica Forum to synergia świata nauki, polityki i biznesu, dająca również wyjątkowe możliwości spotkań i networkingu. Jedną z nich będzie uroczysta gala wydarzenia, kończąca 2 dzień konferencji. Podczas niej zostanie wręczona Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego – Partnera Tytularnego wydarzenia. Statuetką i tytułem laureata zostaną uhonorowani najlepsi przedsiębiorcy Małopolski, wyróżniający się innowacyjnością, wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań oraz aktywizowaniem regionalnej gospodarki. Nagroda przyznawana jest w kategoriach: mikro przedsiębiorca, mały przedsiębiorca, średni przedsiębiorca, duży przedsiębiorca. Oprócz nagrody głównej kapituła przyzna również Nagrodę Specjalną za szczególne osiągnięcia gospodarcze związane z województwem małopolskim.

Organizacja wydarzenia, które będzie rewolucją w polskim krajobrazie konferencyjnym w Krynicy-Zdroju wpisuje się w wieloletnią miejsca, gdzie przez dekady ścierały się poglądy i kształtowały idee zmieniające przyszłość Polski i Europy. Krynica-Zdrój od 100 lat cieszy się sławą oraz statusem elity światowych uzdrowisk. Odwiedzali ją europejscy przedsiębiorcy, liderzy polityczni, a także koronowane głowy państw. Swoją popularność zawdzięcza pięknej naturze, klimatowi i niespotykanemu nigdzie na świecie bogactwu leczniczych źródeł. Odnowiona infrastruktura miejska z urokliwym deptakiem to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc w Polsce do organizacji międzynarodowej konferencji i platformy spotkań, dającej możliwość nawiązania relacji biznesowych i rozpoczęcia nowego etapu rozwoju małych, średnich i dużych firm.

Spotkajmy się 19-21 października w Małopolsce - jednym z najprężniej rozwijających się gospodarczo regionów, kluczowych w tworzeniu PKB Polski.

Dowiedz się więcej o Krynica Forum, poznaj agendę i prelegentów: LINK

Zarejestruj się już dziś na konferencję i ekskluzywną galę! LINK

Specjalnie dla czytelników 30% rabatu na wejściówki BASIC z kodem KF30PPG

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na strefabiznesu.pl Strefa Biznesu
Dodaj ogłoszenie