Krynica Zdrój. Co czeka nas tej jesieni na Krynica Forum?

Materiał informacyjny KRYNICA FORUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podczas trzech dni debat międzynarodowej konferencji Krynica Forum będziemy rozmawiać o najważniejszych problemach w ramach 5 ścieżek tematycznych: bezpieczeństwo i geopolityka, gospodarka zmiany, energia i klimat, społeczeństwo przyszłości oraz trendy zdrowia. Stojąc przed widmem zapaści gospodarczej, potrzebujemy platformy dialogu i współpracy. Dogodnych warunków do nieskrępowanej wymiany myśli, merytorycznego sporu, dyskusji na najważniejsze tematy społeczno-gospodarcze. Taką możliwość daje Krynica Forum. Konferencja, która już w październiku odbędzie się w Małopolsce.

Podczas Krynica Forum odbędzie się także uroczysta gala, na której zostanie wręczona Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego

Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego jest przyznawana jako uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców Województwa Małopolskiego, którzy wyróżniają się innowacyjnością, wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań oraz aktywizowaniem regionalnej gospodarki. - To niebywała okazja do promocji siły Województwa Małopolskiego, którą są jego przedsiębiorcy. Dzięki tej inicjatywnie możliwe jest inspirowanie rozwoju, promowanie postaw proinwestycyjnych i konkretnych dokonań innowacyjnych oraz zwiększenie konkurencyjności między przedsiębiorcami – podkreśla marszałek Małopolski Witold Kozłowski.

Laureaci Nagrody otrzymają dedykowaną statuetkę i mają prawo używać we wszelkich materiałach firmowych i reklamowych tytułu „Laureat Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego 2022”. Nagroda przyznawana jest w kategoriach: mikro przedsiębiorca, mały przedsiębiorca, średni przedsiębiorca, duży przedsiębiorca. Oprócz nagrody głównej kapituła przyzna również Nagrodę Specjalną za szczególne osiągnięcia gospodarcze związane z województwem małopolskim.

„Krynica Forum ’22 – Wzrost i Odbudowa” to międzynarodowe wydarzenie łączące biznes, politykę i świat nauki. To innowacyjna konferencja mająca określać kierunki rozwoju politycznego, społecznego i gospodarczego Polski i Europy w dobie krwawej wojny na Ukrainie i bezprecedensowego kryzysu w Europie.

A to wszystko w Małopolsce! Regionie gościnnym i perspektywicznym, który przybywającym na konferencję ma wiele do zaoferowania. Małopolska – to dziś jeden z najprężniej rozwijających się gospodarczo regionów, kluczowy w tworzeniu PKB Polski. Duża atrakcyjność inwestycyjna oraz położenie na skrzyżowaniu międzynarodowych szlaków logistycznych budzi zainteresowanie zagranicznych inwestorów. Krynica Forum to wydarzenie, którego po prostu nie można ominąć!

Zakupu biletów na Galę oraz konferencję dokonasz tutaj: https://registration.krynicaforum.pl/home/pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Krynica Zdrój. Co czeka nas tej jesieni na Krynica Forum? - Dziennik Bałtycki

Wróć na strefabiznesu.pl Strefa Biznesu
Dodaj ogłoszenie