Małopolska. Pochodzenie ma znaczenie!

Materiał informacyjny KRYNICA FORUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Małopolska jest regionem o wieloletniej, chlubnej tradycji organizowania konferencji, debat i spotkań. Dlatego w perle polskich uzdrowisk – Krynicy-Zdroju już w październiku spotkamy polityków najwyższego szczebla, wybitnych intelektualistów i akademików, technologicznych wizjonerów, doświadczonych menadżerów i wpływowych publicystów, którzy podczas KRYNICA FORUM będą dyskutowali o perspektywach rozwoju i wyzwaniach dla Polski i Europy.

Małopolska to serce Polski – historyczne i kulturowe oraz jeden z najpiękniejszych regionów w Polsce, który łączy tradycję z nowoczesnością. Siła regionu tkwi w ogromnym potencjale gospodarczym, rozwoju przedsiębiorczości oraz stale rozbudowywanym zapleczu infrastrukturalnym. Małopolska to wciąż powiększająca się mapa turystycznych skarbów: wiodą tu liczne szlaki wycieczkowe, małe miasta odkrywają fascynujące historie, lasy skrywają zamki, a szczyty górskie mogą zapoczątkować niezwykłą przygodę zdobycia Korony Beskidów czy nawet Korony Gór Polski. Piękna architektura, unikalne zwyczaje i tajemniczość zrodziły wiele legend i historii o tym regionie. Udaj się na poszukiwanie skarbów ukrytych w Małopolsce! Pomoże ci w tym Turystyczna Mapa Skarbów Małopolski – konkurs organizowany przez partnera tytularnego KRYNICA FORUM – Województwo Małopolskie. Dzięki https://konkurs.visitmalopolska.pl/ znajdziesz wyjątkowo atrakcyjne i malownicze gminy oraz miejscowości oferujące wiele niespodzianek i niezapomnianych wrażeń. Liczne wydarzenia turystyczne, kulturalnie i sportowe, unikatowe atrakcje, miejsca gdzie można wypocząć blisko natury, a także gdzie warto spróbować wyśmienitych potraw i produktów regionalnych ze znakiem „Made in Małopolska”.

Znak „Made in Małopolska” świadczy o randze, jakości i renomie potwierdzonej przez Samorząd Województwa Małopolskiego. Przyznawany jest w sześciu kategoriach: Inicjatywy, Miejsca, Smak, Woda, Biznes oraz Dizajn. Sięgając po produkty ze znakiem „Made in Małopolska” masz pewność, że korzystasz tylko z najwyższej jakości! Szczegóły oraz partnerów programu znajdziesz na stronie projektu: https://madein.malopolska.pl/ Grono to z roku na rok się powiększa, tworząc prawdziwą skarbnicę wiedzy o tym, co najlepsze w Małopolsce.

Małopolska to region pełen pozytywnej energii, pulsujący wartościowymi społecznie ideami. To głównie zasługa ludzi, którzy w swojej codziennej działalności stawiają sobie za cel rozpowszechnianie wiedzy i pomoc innym. Ich inicjatywy i działania czynią Małopolskę miejscem pełnym serca, pasji i pomysłów. Z szerokim i barwnym wachlarzem oferty kulturalnej i sportowej oraz nieograniczonym wręcz potencjale edukacyjnym.

O tym ostatnim przekonasz się uczestnicząc w wydarzaniu KRYNICA FORUM w dniach 19-21.10.2022. Zakupu biletów na konferencję oraz na uroczystą galę wydarzenia dokonasz tu: https://registration.krynicaforum.pl/home/pl

Skorzystaj z ostatnich dni taryfy early birds! Zarejestruj się już dziś i twórz przyszłość wspólnie z nami!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Małopolska. Pochodzenie ma znaczenie! - Dziennik Bałtycki

Wróć na strefabiznesu.pl Strefa Biznesu
Dodaj ogłoszenie