Pięć działek na Wojszycach czeka na zainteresowanych deweloperów

Materiał Partnera
Mieszkać we Wrocławiu na swoim. To marzenie i cel tysięcy osób. Miasto daje ogromne szanse na rozwój i dobrze płatną pracę.

Dlatego też nie dziwi, że deweloperzy co chwilę prześcigają się w swoich ofertach. Chętnych na zakup mieszkania jest sporo, dużo się też buduje. Jednak znaleźć mieszkanie w takim miejscu, aby było atrakcyjnie położone pod względem komunikacyjnym (łatwy dostęp do centrum czy autostrady), ale też w cichym zakątku, gdzie nic nie przeszkadza w spokojnym życiu – to nie lada sztuka.

Klienci są coraz wybredniejsi i dlatego też dla deweloperów bardzo ważne jest to, aby budować osiedla na atrakcyjnych gruntach. Dlatego też wyjątkowo łakomy kąskiem na pewno są działki, które oferuje wrocławski oddział Agencji Nieruchomości Rolnych. ANR ma do sprzedania pięć działek na Wojszycach.

To osiedle leżące na południu Wrocławia, obok Ołtaszyna czy Jagodna stanowi kameralną część miasta, dawniej cechująca się zabudową jednorodzinną. Teraz w tej części Wrocławia powstają osiedla wielorodzinne cieszące się sporym zainteresowaniem. Przez ostatnie kilkanaście lat osiedle zyskało opinię prestiżowego.

Pięć działek na Wojszycach czeka na zainteresowanych deweloperów

Z Wojszyc, choć położonych na obrzeżach, szybko można dostać się do centrum – to zaledwie 9 kilometrów do Rynku. 7 kilometrów dzieli osiedle od centrum handlowego w Bielanach Wrocławskich i od węzła autostradowego. 14 kilometrów od Wojszyc jest wrocławskie lotnisko. Na działkach, które oferuje ANR, oprócz bloków mieszkalnych, można też wybudować biura. To również interesująca propozycja.

Wrocławski oddział ANR ma do sprzedania pięć działek. Dwie (o powierzchni 2 hektarów i pół hektara) znajdują się obok ul. Smardzo¬wskiej. Trzy pozostałe parcele (1,5 h, 1,2 h, oraz 1,6 h) obok ulicy Gałczyńskiego.

A co o Wojszycach sądzą eksperci? – To na pewno ciekawe osiedle, z punktu widzenia mieszkaniowego – zauważa Przemysław Filar, prezes Towarzystwa Upiększania Miasta Wrocławia. – Jednakże na pewno trzeba podkreślić, że urząd miejski wciąż nie wybudował obiecywanej linii tramwajowej. Gdy to w końcu zrobi, to Wojszyce na pewno staną się jeszcze bardziej atrakcyjne dla potencjalnych mieszkańców.

Miasto obiecuje, że tramwaj (ulicą Buforową) pojedzie za kilka lat. Wypada więc trzymać za słowo. Warto zauważyć, że przez Wojszyce przebiega linia kolejowa (Wrocław – Sobótka). W przyszłości na terenie osiedla ma powstać peron, dzięki któremu miejsce to będzie jeszcze lepiej skomunikowane z centrum miasta.

Informacje:
Wszystkich informacji na temat opisanych nieruchomości udzielają pracownicy wrocławskiego oddziału Agencji Nieruchomości Rolnych, do której parcele należą. W siedzibie ANR na zainteresowanych czekają kompetentni fachowcy, którzy oprócz przedstawienia samej oferty, opowiedzą o niej ze szczegółami i odpowiedzą na wszystkie pytania. Warto więc odwiedzić ANR.

Adres: Wrocław, ul. Mińska 60,
mejl: [email protected],
tel. 71 356-39-19.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na strefabiznesu.pl Strefa Biznesu