Jednym z często dyskutowanych tematów ubiegłego roku były zmiany w Kodeksie Pracy. Jednak koniec końców jedno z najczęściej poruszanych przez opinię publiczną założeń nowego projektu nie zostało wprowadzone, a Polacy nadal mogą cieszyć się zaległym urlopem do końca września.

Przeczytaj także:

<

br>Jak pokazują najnowsze dane KAYAK.pl, liczba wyszukiwań połączeń lotniczych w pierwszym kwartale 2019 roku wzrosła w porównaniu do tego samego okresu z poprzedniego roku: Polacy szukali lotów 17,4% częściej niż w pierwszym kwartale 2018 roku. Można przypuszczać, że niektórzy turyści z Polski mogli obawiać się utraty swoich wolnych dni.

Kwestia zmian w Kodeksie Pracy nadal wzbudza wiele kontrowersji i choć propozycja projektu przedstawionego przez Rząd nie została przegłosowana, wśród podróżnych z Polski zauważyliśmy znaczący wzrost liczby wyszukiwań połączeń lotniczych w pierwszych miesiącach bieżącego roku. W tym okresie, spośród najbardziej popularnych kierunków, największy wzrost zainteresowania odnotował Dubaj – ponad 2 razy więcej wyszukiwań połączeń lotniczych niż w ubiegłorocznym sezonie. Ho Chi Minh to kolejne egzotyczne miejsce, które cieszy się rosnącą popularnością i wzrostem wyszukiwań lotów w wysokości 168 proc. Europejskie stolice mody, takie jak Paryż, Mediolan i Londyn, niezmiennie zachwycają klimatem i stylem, a zimą… dużymi wyprzedażami, przez co w tym okresie przyciągają wielu turystów z całego świata, w tym coraz częściej także z Polski- komentuje Aleksandra Pietraszek, rzecznik prasowy Kayak.pl.