W Pionkach otwarto już odnowione targowisko „Manhattan”, czyli najbardziej popularne miejsce handlu. Zobacz zdjęcia

Janusz Petz
W piątek 17 grudnia uroczyście otwarto „Pionkowski Manhattan” - najpopularniejsze miejsce handlu, które dzięki ostatnim inwestycjom zyskało nowy blask.

Pionkowski Manhattan jak nowy

Pionkowski Manhattan to najpopularniejszy plac targowy w tym mieście. Funkcjonuje od przeszło 30 lat i codziennie odwiedzany jest przez rzeszę konsumentów. Od lat wymagał remontu i dzięki wsparciu samorządu województwa mazowieckiego zrealizowano projekt modernizacyjny.

W ramach inwestycji powstało nowoczesne targowisko miejskie. Nowy plac targowy został utwardzony, nawierzchnia targowiska została wykonana z betonowej kostki brukowej, a teren zostanie oświetlony oprawami LED. Na targowisku wykonano sieć kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej, sieć elektroenergetyczną oraz instalację fotowoltaiczną.

Powstały zadaszone stoiska handlowe, które zajmują połowę powierzchni handlowej. Pod zadaszeniem są stoiska do sprzedaży koszyczkowej. Nowe oświetlenie oraz zadaszenie zwiększają komfort robienia zakupów nie tylko w niepogodę, ale również po zmroku.

Zobaczcie galerię zdjęć z targowiska

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Uroczystości w Gnieźnie. Hołd dla pierwszych królów Polski

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na strefabiznesu.pl Strefa Biznesu