Po awarii pakietu aplikacji i wyszukiwarki internetowej Google, okazuje się, że poważna awaria wystąpiła również w sieci komórkowej Orange. Oznacza to, że ci, którzy mają telefony w tej sieci, nie mogą aktualnie korzystać m.in. z internetu.

Sieć komórkowa Orange, jak wynika z doniesień portali branżowych, przechodzi poważną awarię. Oznacza to, że ci, którzy mają telefony w tej sieci, nie mogą aktualnie korzystać m.in. z internetu. Przed chwilą relacjonowaliśmy, że w kilku krajach wystąpiła właśnie, 15 kwietnia, poważna awaria pakietu aplikacji oraz wyszukiwarka internetowa Google. Strony w ogóle się nie ładują lub włączają się z dużym opóźnieniem.

Przeczytaj także:

Teraz ten sam problem pojawił się w przypadku sieci komórkowych Orange. Nie wiadomo, jak długo potrwają problemy. Serwisy zajmujące się monitoringiem tego typu uszkodzeń na bieżąco relacjonują przebieg napraw. Należy mieć na uwadze, że usunięcie awarii może trochę potrwać, a użytkownicy mogą przez jakiś czas mieć problem z dostępem do usług wymagających połączenia z siecią.

Sieć Orange oficjalnie potwierdza: "(...) obecnie mamy utrudnienia w dostępie do internetu. Dokładamy wszelkich starań aby uszkodzenie zostało usunięte jak najszybciej".

Obejrzyj wideo:

Piątka Kaczyńskiego. Rząd sonduje komu zabrać, żeby komuś dać