Postawmy na innowacyjność - zapraszamy na konferencję

AIP
W jaki sposób polskie małe i średnie przedsiębiorstwa mogą skorzystać z europejskich funduszy na rozwój innowacyjności – to pytanie zadaje sobie wielu właścicieli tego typu przedsiębiorstw. Dziś, kiedy polska gospodarka szybko się rozwija, a instytucje unijne stawiają na innowacyjność istnieje niepowtarzalna szansa przed polskimi przedsiębiorstwami. Państwo również ma narzędzia, by wspierać je w tej dziedzinie.

O tym, jak powinno to robić i w jaki sposób przedsiębiorstwa mogą korzystać z funduszy na innowacyjność będzie można usłyszeć i podyskutować 27 października podczas otwartej konferencji w siedzibie Polska Press Grupy, organizowanej przez Agencję Informacyjna Polska Press przy udziale Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Eksperci obecni na konferencji odpowiedzą m.in. na pytania jak może w tym względzie polegać współpraca państwa z przedsiębiorstwami – zwłaszcza z przedsiębiorstwami średnimi i małymi, które wytwarzają blisko połowę polskiego PKB. W jaki sposób państwo może pomóc polskiemu małemu i średniemu biznesowi, by przy pomocy funduszy stawał się coraz bardziej innowacyjny, by polskie małe i średnie przedsiębiorstwa zaczęły na świecie konkurować także w dziedzinach związanych z nowymi technologiami.

Postawmy na innowacyjność - zapraszamy na konferencję

Wśród uczestników dyskusji będzie pani Jadwiga Lesisz, wiceprezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości – współgospodarz konferencji, Zbigniew Leszek, prezes firmy Lechpol, która z sukcesem konkuruje na światowych rynkach, Cezary Kaźmierczak, który jako prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców nakreśli problemy i szanse, jakie stoją przed właścicielami firm, a także Jerzy Kalinowski, ekspert ds. inwestycji w nowoczesne technologie z firmy doradczej KPMG. Konferencje poprowadzi znany publicysta Agaton Koziński.

Uczestnicy konferencji – szefowie i przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw będą mieli okazję zapytać ekspertów o nurtujące ich kwestie, a także skorzystać z porad ekspertów PARP.

Konferencja rozpocznie się o godz. 11 w siedzibie Polska Press Grupy przy ul. Domaniewskiej 45 w Warszawie. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie udziału najpóźniej do 25 października pod numerem telefonu: 502 499 717.

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na strefabiznesu.pl Strefa Biznesu