ŻYCZENIA NA DZIEŃ MATKI 2020. Piękne, wzruszające, oryginalne - skorzystaj z gotowych wzorów, złóż życzenia w dniu Matki

Zbigniew Biskupski
Zbigniew Biskupski
Toruń. Pani Karolina Prestigiacomo z dziećmi z okazji Dnia Matki.
Toruń. Pani Karolina Prestigiacomo z dziećmi z okazji Dnia Matki. Grzegorz Olkowski
26 maja swoje święto obchodzić będą wszystkie mamy! Pamiętajcie, aby koniecznie złożyć życzenia. Przygotowaliśmy dla Was piękne życzenia, które możecie wysłać do swoich mam. Sami wybierzcie, które najbardziej Wam się podobają. Oto najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki 2020.

Dzień Matki w Polsce obchodzony jest 26 maja. Święto to ma na celu okazanie matkom szacunku, miłości i podziękowania za trud włożony w wychowanie. W tym dniu matki są zwykle obdarowywane laurkami, kwiatami oraz różnego rodzaju prezentami przez własne dzieci. Nie każdy może w tym szczególnym dniu złożyć życzenia osobiście. Przygotowaliśmy dla Was najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki.

Tak trudno mi wyrazić to, co w sercu czuję, więc powiem jedno słowo - Kochana Mamo: DZIĘKUJĘ!

Najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki 2020

Kochana mamo, przez serce życzę wszelkich dobroci, których nie zliczę... Zaś serce Twoje, od kiedy żyję, gorąco dla mnie i mocno bije! Za to, że zawsze jesteś przy mym boku, Za to, że wskazujesz drogę mi w mroku, Za to, że dni moje tęczą malujesz, dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję. Brakuje słów, aby podziękować za matczyną opiekę, cierpliwość, dobroć, zrozumienie, ale tak bardzo chcę wyrazić wdzięczność właśnie Tobie... Najbardziej kochającej z Mam.

Piękne, wzruszające

Przyjmij Kochana Mamusiu te oto z serca płynące życzenia: Dużo zdrowia, szczęścia i uśmiechu wiele, niech Ci się spełni każde Twoje skryte marzenie! Dziękuję Ci za to, że dopasowywałaś swoje życie do mojego. Dziękuję za poczucie, że nie ma dla Ciebie na świecie nikogo ważniejszego, Dzięki Tobie czuję się potrzebny i kochany Nie ma na świecie od Ciebie lepszej mamy! Nie ma takiej drugiej kobiety, Szczerej, ciepłej, kochanej, jak Ty Mamo, dziękuję że jesteś właśnie taka Nie zmieniaj się nigdy! Bądź przy nas zawsze! Dziś dla Ciebie Mamo, świeci słońce złote, Dla Ciebie na oknie usiadł barwny motyl. Dziś dla Ciebie Mamo, płyną barwne chmurki, A wiatr je układa w świąteczne laurki. Dziś dla Ciebie Mamo, śpiewa ptak na klonie I dla Ciebie kwiaty dziś pachną w wazonie. Dzisiaj droga Mamo, masz twarz uśmiechniętą, Niech przez rok cały, trwa to wielkie święto. Mamo miła, dobrotliwa, bądź wesoła i szczęśliwa! Niech Ci wszystko dobre służy, żyj spokojnie i bez burzy.

Kochana Mamo! Życzę Ci, żebyś zawsze szczęśliwa była, w radości i szczęściu żyła. Niech o każdej porze i wszędzie, Uśmiech na Twojej twarzy będzie. W ten piękny i radosny dzień pragnę złożyć Ci, Mamo, najserdeczniejsze życzenia długich lat w zdrowiu, szczęścia i wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych pragnień, samych cudownych chwil w życiu i zawsze pociechy ze mnie.

Najnowsze - by przeczytać, Kliknij!:

Tylko raz w roku

Raz tylko w roku jest "Dzień Matki", choć mamusiom co dzień należą się kwiatki: czerwonej róży pączek na dobrego dnia początek. Puszyste georginie na marzeń spełnienie. Fiołeczki małe na zdrowie doskonałe. Leśne konwalie małe na szczęście trwałe!

Słowa Twoje zawsze koją Dom Twój moją jest ostoją Twe porady sobą chłonę Miłość składam w Twoje dłonie Tak przykładnie przy mnie trwasz Dajesz wszystko mi co masz Ciepłem tulisz jak poduszka Twa dewiza "dobre słówko" Spokój w Tobie niesłychany Serca ciepłem rozświetlany Twarz natura wygładzona Czasem wprost nie poruszona Słów brakuje Twej osobie I nikt się nie równa Tobie A mi właśnie jest to dane Mieć tak wyjątkową Mamę! Spełnienia marzeń, Mamusiu!

Kochana Mamusiu, Dziękuję, że znosiłaś to, czego nie sposób było znieść, że robiłaś coś z niczego, że dawałaś, mając puste kieszenie, że kochałaś, gdy kochać mnie się nie dało, że zarabiałaś pieniądze, aby mnie wychować, że robiłaś rzeczy niemożliwe z uśmiechem.

Płynące prosto z serca życzenia z okazji Dnia Matki przesyła...

Kochana Mamusiu! Z okazji Twego Święta, Przesyłam Ci róży kwiat, I życzenia: Żyj „sto lat”, W zdrowiu, szczęściu i radości, Niechaj miłość w sercu gości, Ta matczyna najpiękniejsza, Dla mnie, dziecka, najważniejsza. Ślę Ci więc całuski gorące, I dziękuję za to Słońce, Którym dla mnie jesteś, Mamusiu Kochana, Doceniana i zawsze uwielbiana.

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na strefabiznesu.pl Strefa Biznesu