Minister Marlena Maląg zapowiada: Program „Po pierwsze rodzina” będzie kontynuowany w 2024 roku

Lidia Lemaniak
Opracowanie:
Marlena Maląg podkreśliła, że realizowany przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej program „Po pierwsze rodzina” ewoluował.
Marlena Maląg podkreśliła, że realizowany przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej program „Po pierwsze rodzina” ewoluował. Sylwia Dąbrowa/Polska Press
Minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg poinformowała, że program „Po pierwsze rodzina” będzie kontynuowany w 2024 roku.

Program będzie kontynuowany w przyszłym roku

Marlena Maląg podkreśliła, że realizowany przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej program „Po pierwsze rodzina” ewoluował.

Przypomniała, że „na początku był to program tylko dla organizacji pozarządowych w zakresie realizacji programów prorodzinnych”. – Następnie doszedł kolejny komponent, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem: to zakładanie „Klubików Mam”, które mogą liczyć na dofinansowanie – mówiła.

– Dzisiaj ten program też ogłaszamy na rok 2024 – poinformowała.

Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze

Minister rodziny i pracy mówiła też o kampanii promującej rodzicielstwo zastępcze, która przewidziana jest na 2024 rok. Jej celem jest również pozyskiwanie nowych rodzin zastępczych i kandydatów do prowadzenia rodzinnych form pieczy zastępczej.

rs

Źródło:

Polska Agencja Prasowa
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Uroczystości w Gnieźnie. Hołd dla pierwszych królów Polski

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

d
dbffd
hahaha. ale jak? już was nie bedzie. to nie pis nbedzie podejmowal decyzje co dalej bedzie ... to już koniec....
m
marcin cięciwa
I cyk kolejny niepotrzebny płód usunięty. To zawsze mniej pisdzielców.
m
marcin cięciwa
Ten pis dzie lec nic nie może. Będą to skrobane płody.
a
a
Naprawdę?
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na strefabiznesu.pl Strefa Biznesu