Fabryka Broni „Łucznik” uczestniczy w odbywających się w Paryżu Targach Eurosatory. Firma z Radomia na wspólnym stoisku Polskiej Grupy Zbrojeniowej oferuje do sprzedaży między innymi karabinki szturmowe Grot.

Łucznik pokazuje podczas targów karabinki Grot w wielu wariantach: dla strzelców wyborowych, karabinka maszynowego, subkarabinka oraz wersji podstawowej – w tym niektóre z nich w układzie bezkolbowym. Eurosatory to jedna z największych światowych imprez wystawienniczych przemysłu obronnego. Targi te odbywają się co dwa lata w Paryżu, gromadząc wystawców z ponad 100 państw. W wydarzeniu biorą udział wszyscy znaczący producenci uzbrojenia oraz szerokie grono jego odbiorców i branżowych liderów opinii.

Ostatnią edycję odwiedziło 212 oficjalnych delegacji z 94 krajów (łącznie na targach obecni byli przedstawiciele 140 krajów), w tym ponad 8 tysięcy przedstawicieli sił zbrojnych i formacji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo z całego świata, a liczba wszystkich odwiedzających wyniosła ponad 54 tysiące.

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA radom@echodnia.eu lub Facebook.
POLECAMY RÓWNIEŻ:TOP 10 najpopularniejszych gadżetów erotycznych
TOP 10 najbardziej WKURZAJĄCYCH zachowań na PLAŻY


Czy jesteś Mundialowym specem? Co wiesz o Mistrzostwach Świata w piłce nożnej? [QUIZ]
Nie wiesz, który z modnych kierunków urlopowych wybrać? Ten quiz jest dla ciebie!

Czy wiesz, które z tych produktów najbardziej cię utuczą?
Jak zachować się w górach? Zobacz najgorsze błędy turystów!


ZOBACZ TAKŻE: Antoni Macierewicz w Fabryce Broni w Radomiu