Polski startup Nexbio walczy o milion dolarów dofinansowania. Pomóż mu wygrać!

Zbigniew Biskupski AIP
Nexbio, zwycięzca drugiej polskiej edycji Chivas The Venture, stanął do pierwszego etapu walki o milion dolarów dofinansowania! Każdy może wspomóc lubelski startup w globalnym finale konkursu. O tym, który z finalistów zasługuje na wsparcie, zadecydują internauci, oddając głos na swojego faworyta poprzez stronę www.theventure.com

Reprezentant Polski – Nexbio – rywalizuje z 30 innymi startupami z całego świata.

Nexbio to startup, którego celem jest opracowanie nowatorskich metod wykrywania chorób roślin uprawnych w bardzo wczesnym stadium. Za sterami przedsiębiorstwa stoi biotechnolog, dr inż. Adam Kuzdraliński. Jego startup skupia się na wprowadzeniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych i genetycznych do codziennego użytku. Dzięki temu już na wczesnym etapie rozwoju plonów możliwe będzie stosowanie odpowiednio dopasowanych, skutecznych środków ochronnych. To rozwiązanie ograniczy wykorzystywanie pestycydów i zwiększy bezpieczeństwo upraw. Aby móc się rozwijać, Nexbio potrzebuje jednak dalszego wsparcia. Zapewnić je mogą głosy internautów!

Głosowanie odbywa się na stronie www.theventure.com

Program Chivas The Venture wspiera młodych przedsiębiorców oraz startupy, które chcą osiągnąć sukces finansowy, angażując się jednocześnie w rozwiązywanie problemów społecznych. Do tegorocznej edycji zgłosiło się niemal 6 tysięcy startupów ze wszystkich kontynentów. Każdy z 31 krajów biorących udział w programie wyłonił swojego zwycięzcę. Polskim laureatem konkursu został startup Nexbio.

Polski startup Nexbio walczy o milion dolarów dofinansowania. Pomóż mu wygrać!
mat. prasowe

Od 8 maja do 11 czerwca, lubelski startup będzie walczył w pierwszym etapie finału Chivas The Venture o 250 tys. dolarów (25 proc. finałowej nagrody).

Przez ten czas każdy będzie mógł wspomóc Nexbio w walce o zwycięstwo. Wystarczy wejść na stronę www.theventure.com i zagłosować na polskiego laureata Chivas The Venture. Co 7 dni dane głosujących są zerowane, co znaczy, że każdy może zagłosować ponownie. Co tydzień

Polski startup Nexbio walczy o milion dolarów dofinansowania. Pomóż mu wygrać!
mat. prasowe

w wyniku głosowania między uczestników dzielona jest pula 50 tys. dolarów.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na strefabiznesu.pl Strefa Biznesu