W Krakowie powstanie największa w Europie Środkowej choinka z klocków LEGO

Maciej Badowski AIP
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jak sprawić, by były niezapomniane i połączyły małych i dorosłych członków rodziny w radosny, kreatywny sposób? Firma LEGO Polska zaprasza na wyjątkową imprezę dekorowania największej w Europie Środkowej choinki w całości zbudowanej z 200 000 elementów LEGO. Dla dzieci i rodziców zostaną udostępnione tysiące klocków LEGO, z których będą mogli zbudować bombki, śnieżynki i inne ozdoby choinkowe według własnego pomysłu. - Już po raz trzeci zapraszamy dzieci i ich rodziców na wielkie dekorowanie choinki LEGO. Co roku impreza przyciąga tysiące uczestników, dając im mnóstwo radości. Podczas tych rodzinnych, świątecznych spotkań dzieci wykazują się niesamowitą inwencją twórczą. Budują niezwykle pomysłowe bombki, konstruują ozdoby, jakie dorosłym nawet nie przyszłyby do głowy! Najpiękniejsze z nich są zawieszane na świątecznym drzewku i w ten sposób powstaje choinka wprost z dziecięcych marzeń i wyobraźni. Przyjdźcie i uczestniczcie w tym wyjątkowym święcie razem z nami - mówi Bartosz Antoniak, Associate Marketing Coordinator w LEGO Polska.Aby sprawić dzieciom jeszcze większą radość, firma LEGO Polska przygotowała dla najmłodszych liczne upominki, którymi będą nagradzane najpiękniejsze ozdoby. Dodatkowo w niedzielę, pod koniec dnia odbędzie się uroczyste zapalenie lampek i choinka LEGO rozbłyśnie setkami światełek. Drzewko będzie można podziwiać w Galerii Krakowskiej do 6 stycznia 2017 roku. Gwiazdowy event odbędzie się w weekend 26-27 listopada w godz. 11-19.00 w Centrum Handlowym Galeria Krakowska w Krakowie. Wstęp jest bezpłatny.
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jak sprawić, by były niezapomniane i połączyły małych i dorosłych członków rodziny w radosny, kreatywny sposób? Firma LEGO Polska zaprasza na wyjątkową imprezę dekorowania największej w Europie Środkowej choinki w całości zbudowanej z 200 000 elementów LEGO. Dla dzieci i rodziców zostaną udostępnione tysiące klocków LEGO, z których będą mogli zbudować bombki, śnieżynki i inne ozdoby choinkowe według własnego pomysłu. - Już po raz trzeci zapraszamy dzieci i ich rodziców na wielkie dekorowanie choinki LEGO. Co roku impreza przyciąga tysiące uczestników, dając im mnóstwo radości. Podczas tych rodzinnych, świątecznych spotkań dzieci wykazują się niesamowitą inwencją twórczą. Budują niezwykle pomysłowe bombki, konstruują ozdoby, jakie dorosłym nawet nie przyszłyby do głowy! Najpiękniejsze z nich są zawieszane na świątecznym drzewku i w ten sposób powstaje choinka wprost z dziecięcych marzeń i wyobraźni. Przyjdźcie i uczestniczcie w tym wyjątkowym święcie razem z nami - mówi Bartosz Antoniak, Associate Marketing Coordinator w LEGO Polska.Aby sprawić dzieciom jeszcze większą radość, firma LEGO Polska przygotowała dla najmłodszych liczne upominki, którymi będą nagradzane najpiękniejsze ozdoby. Dodatkowo w niedzielę, pod koniec dnia odbędzie się uroczyste zapalenie lampek i choinka LEGO rozbłyśnie setkami światełek. Drzewko będzie można podziwiać w Galerii Krakowskiej do 6 stycznia 2017 roku. Gwiazdowy event odbędzie się w weekend 26-27 listopada w godz. 11-19.00 w Centrum Handlowym Galeria Krakowska w Krakowie. Wstęp jest bezpłatny. LEGO
W Krakowie stanie największa w Europie Środkowej choinka z klocków LEGO o wysokości 6 metrów. W weekend 26-27 listopada firma LEGO Polska serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do Galerii Krakowskiej na uroczyste dekorowanie świątecznego drzewka i budowanie kreatywnych bombek oraz śnieżynek. Najpiękniejsze ozdoby będą nagradzane upominkami od LEGO.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na strefabiznesu.pl Strefa Biznesu