Stabilizacja Litecoina

Mati Greenspan
Mati Greenspan, Starszy Analityk Rynków
Mati Greenspan, Starszy Analityk Rynków eToro
Theresa May weźmie dziś po raz pierwszy udział w szczycie UE od czasu fatalnych wyborów parlamentarnych. Premier Wielkiej Brytanii przedstawi swoją propozycję, dotyczącą obywateli Europy mieszkających obecnie Wielkiej Brytanii. Co gorsza, May nie zawarła jeszcze układu z Partią Demokratycznych Unionistów, czyniąc swoją pozycję niezwykle kruchą i trudną. Eksperci twierdzą, że północni Irlandczycy po prostu grają i możemy się spodziewać porozumienia na początku przyszłego tygodnia. Stanie się to najprawdopodobniej dzięki wydatkom rzędu 2 mld funtów na infrastrukturę w Irlandii Północnej. Ważniejsze pytanie brzmi, co te 2 miliardy będą warte w przyszłym tygodniu. Funt znajduje się w odwrocie od czasu wyborów. Wczoraj znalazł się na najniższym poziomie od 2 miesięcy ale udało mu się dojść do siebie przed końcem dnia.

Raport zapasów ropy okazał się wczoraj lepszy niż oczekiwano. Amerykańska Agencja ds. Energii (EIA) przedstawiła spadek zapasów o 2,5 miliona baryłek ropy, podczas gdy oczekiwania wynosiły około 1,2 miliona. Natychmiastową reakcja na zmniejszenie podaży był szybki wzrost ceny, który jednak nie trwał za długo. Pod koniec dnia, spadek zapasów o 2,5 miliona baryłek okazał się za mały aby wesprzeć globalną nadpodaż ropy. Na koniec dnia, cena była niższa, niż na jego początek. Ropie na chwilę udało się przełamać poziom 42,50$.

Wydawać by się mogło, że znajdujemy się w samym środku innej, znaczącej korekty. Branża kryptowalut wydaje się mieć problem z kapitalizacją na poziomie 116,5 miliarda dolarów. Z dziesięciu największych kryptowalut biorąc pod uwagę ich kapitalizację rynkową, dziewięć jest dziś notowanych na czerwono. Jedynym wyjątkiem jest Litecoin, który rośnie w tempie 5% przez ostatnie 24 godziny. Litecoin jest postrzegany jako szybsza, tańsza wersja Bitcoina. Obecnie zachowuje się jakby był bezpiecznym schronieniem na tym szybko zmieniającym się rynku.

Obejrzyj wideo:
Sprzedaż produktów rolniczych powinna być uproszczona

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na strefabiznesu.pl Strefa Biznesu