Top Employers Polska 2018: poznaj 48 wyjątkowych pracodawców.

AIP
mat. pras.
Uroczysta gala, wieńcząca dziewiątą edycję programu Top Employers Polska zaowocowała specjalnymi certyfikatami dla 48 działających w Polsce organizacji. Zadaniem programu Top Employers Polska jest wskazywanie pracodawców, którzy najlepiej dbają o swoich pracowników.

Uroczystość wręczenia nagród Top Employers Polska 2018 i Top Employers Europe 2018 stanowiła okazję do świętowania w gronie ekspertów i praktyków HR oraz do wymiany doświadczeń.

Na gali, prowadzonej przez Tomasza Kammela, jako gość specjalny wystąpiła Martyna Wojciechowska. Tegorocznej edycji polskiego programu towarzyszyły dyskusje na temat rozwoju zawodowego i osobistego pracowników – przedstawiciele wyróżnionych firm wzięli udział w debacie na ten temat.

Aktualne informacje

Zadaniem programu Top Employers Polska jest wskazywanie pracodawców, którzy najlepiej dbają o swoich pracowników. Zdobycie certyfikatu uprawnia do posługiwania się tytułem Top Employers tylko przez rok, tak aby kandydaci zawsze mieli pewność, że aplikują do firmy oferującej atrakcyjne warunki zatrudnienia. Nie dziwi więc, że liderzy rynku pracy co roku przystępują do badania – wśród tegorocznych laureatów aż 22 firmy biorą udział w badaniu co najmniej od pięciu lat. 4 organizacje zdobyły tytuł Top Employera aż dziewięć razy! Polska uplasowała się również na ósmym miejscu w Europie, pod względem liczby certyfikowanych organizacji przez Top Employers Institute.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na strefabiznesu.pl Strefa Biznesu