Coca Cola HBC Polska, należąca do Coca Cola Hellenic Bottling Company AG, jest odpowiedzialna za produkcję, sprzedaż i dystrybucję marek napojów należących do The Coca Cola Company. Jest również liderem wśród firm odpowiedzialnych społecznie, dlatego na wybór biura miały wpływ nie tylko lokalizacja, czy bogata oferta usług, ale również rozwiązania przyjazne dla środowiska, takie jak wysokiej klasy rozwiązania ekologiczne czy udogodnienia zwiększające komfort codziennej pracy, a także te, stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie aktywny tryb życia.
Nowe biuro firmy mieści się w budynku B6 wchodzącym w skład Business Garden, gdzie Coca-Cola zajęła całe 1, 2 i część 3 piętra oraz otrzymała wyłączny dostęp do dwóch przestronnych tarasów. Wnętrze biura inspirowane jest markami, które znajdują się w ofercie Coca-Cola HBC Polska.
„Tworzenie przyjaznego miejsca pracy jest jednym z kluczowych priorytetów naszej firmy zarówno w Coca-Cola HBC w Polsce, jak i w krajach bałtyckich, z którymi współtworzymy wspólną jednostkę biznesową. Rok temu zdecydowaliśmy o zmianie biura i zaangażowaliśmy do tworzenia tego projektu naszych pracowników. Wybraliśmy kompleks Business Garden, który łączy ciekawą architekturę z wygodnym, otwartym i inspirującym środowiskiem pracy. Zmiana siedziby była wyzwaniem dla naszego zespołu projektowego, jak i kierownictwa firmy, a wszystkie decyzje – od designu, przez nowoczesne rozwiązania poprawiające komfort pracy – były inicjowane przez zespół projektu „Nowe Biuro – Nowe możliwości”, liczący 72 ambasadorów. Tym przedsięwzięciem udowodniliśmy, że razem jesteśmy w stanie robić niezwykłe rzeczy”, przyznaje Liza Shybanova, BU HR Manager Poland and Baltics.
„Business Garden to nowoczesny kompleks biurowy zapewniający najemcom możliwość stworzenia komfortowych warunków pracy. Sprzyjają temu elastyczne i bardzo dobrze doświetlone powierzchnie biurowe oraz dostęp do szeregu udogodnień – restauracji, klubu fitness oraz wspaniałego ogrodu, dającego przestrzeń do relaksu czy pracy na świeżym powietrzu”, tłumaczy Zuzanna Kowalczyk, Dyrektor w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL.
Business Garden składa się z siedmiu budynków, oferujących łącznie ponad 90 000 mkw. powierzchni biurowej, hotelowej, konferencyjnej, handlowej i usługowej. Kompleks położony jest przy ulicy Żwirki i Wigury, niedaleko stacji Szybkiej Kolei Miejskiej łączącej lotnisko z Dworcem Centralnym. Ponadto w pobliżu kompleksu planowana jest nowa trasa ekspresowa – NS, łącząca południowe dzielnice miasta z obwodnicą Warszawy.
Na terenie kompleksu funkcjonuje także hotel, centrum konferencyjne, restauracja i klub fitness. Całość dopełnia rozległy ogród z infrastrukturą sportową.
Strefa Biznesu - Co z limitami płatności gotówką?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?