PAYBACK 2018. 26 kwietnia do programu dołączył Kaufland

AIP
mat. prasowe
Udostępnij:
W czwartek 26 kwietnia do Programu PAYBACK dołączył Kaufland – jedna z największych sieci handlowych w Polsce. Jej klienci mogą już zbierać punkty PAYBACK i wymieniać je na nagrody lub wykorzystywać do realizacji zakupów, zarówno w sklepach Kaufland, jak i u innych partnerów programu. Teraz podczas pierwszych dużych weekendowych zakupów w sklepie tej sieci klienci mogą wyranie poczuć korzyści jakie daje ten program!

Komentarze 7

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Z
Z rana
"klienci mogą wyranie poczuć korzyści" ktokolwiek sprawdza ten tekst przed publikacją.
S
Stefan
Kałfland oraz Lidl wcale nie oferują lepszych cen od konkurencji... Inna sprawa, że w wymienionych sklepach dostępny jest mocno ograniczony asortyment.
T
Trollo
i to jest nieuczciwe i wcale by mnie to nie zmartwiło gdyby zniknął. Syf i malaria jest w tym markecie. Bałagan wszędzie i smród na wędlinach i na warzywniaku. Byłem tam raz i więcej nie wejdę.
T
Trollo
na wycięcie konkurencji w Europie Wschodniej i to nie jest niedozwolona pomoc. Co na to pijus Timmermans i jego praworządność? Czy f0lksd0jcz Tusk i szmalc0wniczki Rózia i Bieńkowska coś z tym zrobili?
b
biker
dawno dawno temu...
"Dzięki współpracy z PAYBACK, Kaufland staje się jedyną siecią handlową w Polsce, która może zaoferować swoim klientom multipartnerski program lojalnościowy."
...taką siecią był real. ktoś jeszcze o nich pamięta? ;D

A mówiąc poważnie, akurat zniknięcie Kauflandu z polskiego rynku zmartwiło by mnie. Podniesienie cen też mnie zaboli. A payback pewnie doprowadzi do któregoś z tych scenariuszy.
S
Słońce Peru
A tu gazeta niemiecka dla Polaków reklamuje niemiecką sieć handlową i niemiecką platformę lojalnościową
T
Tadzik
Niemiecki Kaufland wspiera niemiecki Payback... Tak naprawdę korzyści z posiadania karty Payback nie ma zbyt wiele. Szczególnie, gdy z tego systemu wycofało się paru istotnych partnerów...
Przejdź na stronę główną Strefa Biznesu
Dodaj ogłoszenie