Bezpłatna pomoc w znalezieniu pracy. Gdzie szukać wsparcia?

Anna Bartosiewicz
Ochotnicze Hufce Pracy były szczególnie popularne w okresie PRL-u, kiedy to pomagały w znalezieniu pracy dorywczej, nadal jednak działają i podejmują różnego rodzaju inicjatywy na rzecz młodzieży, zwłaszcza tej zagrożonej wykluczeniem społecznym. Wspierają także bezrobotnych do 25. roku życia.Jeżeli jesteś pracownikiem młodocianym, OHP może znaleźć ci zatrudnienie i załatwić refundację twojego wynagrodzenia z Funduszu Pracy.
Ochotnicze Hufce Pracy były szczególnie popularne w okresie PRL-u, kiedy to pomagały w znalezieniu pracy dorywczej, nadal jednak działają i podejmują różnego rodzaju inicjatywy na rzecz młodzieży, zwłaszcza tej zagrożonej wykluczeniem społecznym. Wspierają także bezrobotnych do 25. roku życia.Jeżeli jesteś pracownikiem młodocianym, OHP może znaleźć ci zatrudnienie i załatwić refundację twojego wynagrodzenia z Funduszu Pracy. Andrew Neel/ Unsplash
Poszukiwanie pracy może szybciej przynieść efekty, jeżeli skorzystasz z usług profesjonalisty. Zobacz, do jakich instytucji warto się zwrócić, aby uzyskać darmową pomoc w znalezieniu pracy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na strefabiznesu.pl Strefa Biznesu